اعتکاف
وب سایت اعتکاف، پویشی در مسیر گسترش معنویت

تنهایِ با هم

۶۹

نام معرفی کتاب : کتابی برای بانوان؛ «تنهایِ با هم» ویژه ایام اعتکاف پدیدآورنده : – مترجم / مصحح : – ناشر : – محل نشر : – سال نشر : ۰ تعداد جلد : ۰ صفحات : – قطع : – زبان : –

کتابی برای بانوان؛ 
«تنهایِ با هم» ویژه ایام اعتکاف 
حوزه/ کتاب «تنهایِ با هم» ویژه ایام اعتکاف از سوی انتشارات مرکز تخصصی مهدویت حوزه علمیه قم به قلم حجت الاسلام محمد یوسفیان منتشر شد.

به گزارش خبرگزاری «حوزه»، کتاب مذکور در قالب داستانی در فضای اعتکا‏ف، معتکف را با مسائل اخلاقی، اجتماعی، اعتقادی، خصوصاً امام زمان (عج) آشنا می کند.

خوانندگان با خواندن کتاب با موضوعاتی چون: رسانه، بحث تفکر، نماز، آشنایی با مکان های دینی، اُنس با روحانی، روابط با خانواده، آشنا می شوند.

کتاب «تنهایِ با هم» سرگذشت دختر دانشجویی است که با عمل عبادی اعتکاف آشنا شده و با حضور در جمع معتکفان با افرادی برخورد می کند که به دور از پُست و مقامشان، بدون القاب در این جمع معنوی حضور پیدا کرده اند و با معبود خود به راز و نیاز می پردازند؛ این امر سبب انگیزه در وی شده تا در این مسیر گام بردارد.

حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب در خصوص اهمیت اعتکاف می فرماید: «توصیه من این است که در این سه روزی که شما در مسجد هستید، تمرین مراقبت از خود بکنید …، کتاب که می خوانید، … در همه این چیزها رضای الهی را بر هوای نفس ‌تان مقدم بدارید.

جهت دریافت این کتاب با تخفیف ۵۰% می توانید به انتشارات مرکز تخصصی مهدویت حوزه علمیه قم به آدرس: خیابان شهدا، کوی آمار، بن بست شهید علیان مراجعه و یا با شماره تلفن ۰۲۵۳۷۷۳۷۸۰۱ داخلی ۷ تماس حاصل نماید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.