اعتکاف
وب سایت اعتکاف، پویشی در مسیر گسترش معنویت

دیدار اعضای ستاد مرکزی اعتکاف با رئیس مجلس تنفیذی حزب الله لبنان

۱۴۹

دبیرخانه ستادمرکزی اعتکاف؛ سید هاشم صفی‌الدین گفت؛ مسئله اعتکاف باید در کشور لبنان بررسی، تحلیل و اسیب شناسی شود جهت بهبود کیفیت و کمیت اعتکاف.
به گزارش روابط عمومی ستاد مرکزی اعتکاف در دیدار اعضاء این ستاد با حجت الاسلام سید هاشم صفی‌الدین رئیس مجلس تنفیذی حزب الله لبنان، رئیس ستاد مرکزی اعتکاف ضمن تشکر و قدر دانی از ایشان به بیان مسئله اعتکاف پرداخت.
حجه الاسلام و المسلمین سیدعلیرضا تکیه ای در ادامه به تاریخچه اعتکاف پرداخت و بیان داشت که این سنت حسنه الهی به لطف انقلاب اسلامی از ان دوره مهجوریت به یک مسئله اجتماعی و مطالبه عمومی رسیده است به صورتی که مقام معظم رهبری از آن بعنوان نماد رویش انقلاب یاد می کنند.
رئیس ستاد مرکزی اعتکاف بعد از آن جهت انتقال تجارب ونیز برگزاری اختتامیه ششمین جشنواره بین المللی اعتکاف در کشور لبنان و مقدمه چینی و زمینه سازی آن را از جناب حجت الاسلام صفی الدین را درخواست نمودند
رئیس مجلس تنفیذی لبنان ضمن تقدیر از زحمات اعضای ستاد اعتکاف و با توجه به نبود چنین ساختاری در کشور لبنان ، مقرر داشتند که مسئله اعتکاف در آن کشو بررسی، تحلیل و آسیب شناسی شده و برای بهبود کیفیت آن اقدامی صورت گیرد.

همچنین مقرر گردید طرحی آماده گردیده و به ستاد مرکزی اعتکاف ارایه شود و جهت ساز و کار برگزاری اختتامیه جشنواره اعتکاف در کشور لبنان نیز ضمن بررسی‌های لازم، اطلاع داده شود.
در ادامه این دیدار حجه الاسلام سید محمد باقر تکیه ای قائم مقام و معاون فرهنگی ستاد مرکزی اعتکاف با توضیح اینفوگرافی اعتکاف برنامه‌های کنونی و برنامه های آینده این ستاد توضیحاتی را در مورد جشنواره ها و اصل اعتکاف و آثار رسیده دادند.
اهدای بسته فرهنگی شامل تولیدات اعتکاف و پوستر ششمین جشنواره اعتکاف از دیگر بخش های این دیدار بود
گرفتن عکس یادگاری و ابلاغ سلام خاص خادمین اعتکاف به سید حسن نصرالله،
پایان بخش این دیدار بود.

سیدمحمدمهدی موذن

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.