اعتکاف
وب سایت اعتکاف، پویشی در مسیر گسترش معنویت

سومین جشنواره اعتکاف

۹۰
image description

سومین جشنواره اعتکاف با موضوعات علمی و پژوهشی در قم برگزار می شود.

پس از برگزاری موفق نخستین دوره جشنواره اعتکاف در رشته های ادبی و دومین جشنواره در رشته های هنری، سومین دوره این جشنواره در بخش‌های پایان نامه، مقاله، پژوهش و تالیف و در سطح بین المللی برگزار می شود.
به گزارش خبر گزاری آوا، ستاد مرکزی اعتکاف پس از برگزاری ۲ دوره جشنواره فرهنگی هنری اعتکاف در موضوعات ادبی و هنری، جشنواره سوم را جهت بازشناخت زوایای علمی و دینی این عبادت و ابعاد تاثیرگذاری آن، ارزیابی آفت ها و فرصت های اعتکاف با موضوعات علمی و پژوهشی در قم در ایران برگزار می‌کند.
اعتکاف در آیینه آیات و روایات، آثار و برکات فردی و اجتماعی اعتکاف، اعتکاف در مذاهب اسلامی و ادیان آسمانی، آسیب شناسی اعتکاف، آداب، احکام و زمان های اعتکاف و راه های گسترش معنویت در جامعه از طریق اعتکاف، محورهای این جشنواره می باشد.
براساس فراخوان منتشر شده، پژوهشگران و نویسندگان تا ۳۰ جدی مهلت دارند تا آثارشان را به دبیرخانه دائمی جشنواره ارسال نمایند.

http://etekafqom.com/Image/jashnvareh/12-1.jpg


علاقه مندان می توانند از طریق ویب سایت www.Etekafqom.Com و یا آدرس: قم، بلوار شهید صدوقی، کوچه ۵۶، پلاک ۲۵، واحد ۱ (صندوق پستی: ۱۴۵ـ ۳۷۱۴۵) و تلفکس: ۳۲۹۱۰۳۳۸ ـ ۰۲۵ با دبیرخانه ارتباط داشته باشند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.